Letecké fotografie a videa jsou pořizovány dronem s kamerou Phantom 3 Advanced, který disponuje 12Mpx fotoaparátem a 2,7K kamerou (2704 x 1520p 24/25/30 (29.97)). Stabilita záběrů je zajištěna tříosým závěsem GIMBAL, který zajistí vyšší variabilitu úhlů sklonu při zachování maximální stability dronu.

Poznejte nový pohled na váš svět, ze vzdálenosti až 300m nad zemí. Živý náhled je umožněn díky přenosové technologii DJI Lightbridge - systému, který je používán profesionálními kameramany a fotografy, kteří vyžadují jen to nejlepší.

Samozřejmostí je pro nás povolení od Úradu pro civilní letectví, od kterého máme povolení k provozování leteckých prací. Před každým letem, který se nachází v hustě osídleném prostoru je nutné zajistit jednorázové povolení od ÚCL a povolení od majitele pozemku ze kterého bude dron vzlétat. Tato povolení zajistíme a jsou již zahrnuty v ceně viz ceník. 

Letecké video je pořizováno kamerou s rozlišením 2,7K (2704 x 1520p 24/25/30 (29.97)), která dokáže zachytit až 30 snímků za vteřinu (v případě FHD záběrů až 60 snímků za vteřinu). Krystalicky čisté nezkreslené záběry s vysokým rozlišením a živými, maximálně autentickými barvami zručuje objektiv se zorným úhelem 94°, ohniskovou vzdáleností 20 mm (ekvivalent 35 mm formátu) f/2.8, ostření na ∞. 

Úchvatné letecké záběry jsou pořízeny fotoaparátem s rozlišením 12 Mpx. Fotoaparát umožňuje vytvářet fortografie v AEB módu, čehož lze využít při sloučení do HDR fotografie.

Díky malým rozměrů a perfektní citlivosti ovládání drona je možné pořizovat snímky z míst, kam se jiné větší drony nedostanou.